7

Tyle radości za tak niewiele

Wymyśliłam sobie kiedyś przerobić męską koszulę na tunikę, zbieżność czasowa z wyciągnięciem przez tatę starych, kolorowych koszul z szafy jest zupełnie przypadkowa. Niestety do tych tatowych zakazano mi się zbliżać, toteż nie pozostało mi nic innego, jak wyruszenie na podbój ciucholandów. I cóż takiego wpadło w moje łakome oko? Oczywiście, ogromna koszula w kolorze lilaróż. W dodatku za bardzo zachęcającą cenę – 1 zł. Stwierdziłam, że to będzie model próbny, zawsze mogę kupić potem drugą, a tej nie będzie szkoda.

Co z nią zrobiłam? Zwęziłam, pozbyłam się rękawków, zmarszczyłam gumonicią (to mój pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona :)). W takim stanie przeleżała czas, w którym zarzucałam sobie kupienie największej możliwej sztuki, przez co mam ogromny kołnierzyk i karczek. Jednak przypomniałam sobie, że chodziło mi o największą długość, więc pogodziłam się z tuniką, wycięłam kołnierzyk, inaczej wyroiłam pachy i obszyłam lamówką. Z tego ostatniego jestem wyjątkowo zadowolona, gdybym miała jej więcej, obszyłabym też dół. W tygodniu spróbuję dokupić brakujący kawałek.

I oto ona! Nie zwracajcie uwagi na moje dziwne miny, zdjęcia robił mi brat, którego to bardzo śmieszyło i musiałam powstrzymywać furię, kiedy fotografował kosz na śmieci zamiast mnie 😉

 

DSCN7363Taka duża była
DSCN7366 DSCN7396 DSCN7379 DSCN7381

Malinowe pożegnanie lata
Grzecznie do szkoły
  • Świetna przeróbka! I te lamówki, naprawdę super!

    • Dziękuję 🙂 dobra wiadomość jest taka, że udało mi się dokupić lamówkę i dół już nie wygląda tak łyso 🙂

  • kochana muszę przyznać że ta przeróbka wyszła ci rewelacyjnie 🙂 a pomysł z lamówkami jest naprawdę świetny.

    • Dziękuję 🙂 muszę zrobić zdjęcie z lamówkami na dole, wyszło naprawdę fajnie 🙂

  • ooo świetnie wyszło, aż się zdziwiłam że z koszuli takie coś wychodzi 🙂

    • Wychodzi, wychodzi, tylko polecam wziąć jednak nie aż tak dużą koszulę, mimo wszystko chciałabym mieć kołnierzyk 🙂

  • Wow… Twoja przeróbka też jest super 🙂 bardzo podoba mi się ta lamówka, nadaje charakteru 🙂